About Us

Lara iklimlendirme 2016 yılında 2008 Yılından beri devam eden Mühendislik firmasında ki ortaklığından ayrılarak kurulmuştur.


1995 yılından beri iklimlendirme sektöründe görev yapan şirket kurucularımız özellikle VRF sistemlerini Türkiye pazarına girdiği günden beri projelendirme ve uygulama alanında sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşamaktadır.


Çeşitli markalar ile sayısız projelere imza atarak özellikle Akdeniz Bölgesinde hemen hemen tüm büyük projeleri sisteme dönüştüren bilgi birikimi uygulamalardaki olumlu geri dönüşler ile nadir firmalardan biridir.


VRF klima sistemleri Split Klima sistemleri Profosyonel Klima sistemleri ve Soğuk Oda tesisleri alanlarında alanın da en çok proje yapan firma yönetimimiz Danışmanlık ve Sistem çözüm ortağı alanlarında da hizmet vermektedirler.VizyonumuzTürkiye’nin ve Akdeniz Bölgesinin İklimlendirme Sistemleri başta olmak üzere en iyi satış sonrası hizmetini veren, en iyi ürünleri, en doğru uygulma ve satış kanalı ile en hızlı sürede tüketicilerle buluşturan, gelişmiş mühendislik ekibi ile problemsiz , en düşük enerjiyi kullanan, çevreye en az zarar veren, en yüksek verimli sistemleri oluşturan, kurgulayan, uygulayan ve başarılarıyla örnek alınan bir kuruluş olmak.


Misyonumuz

Bilgi ve tecrübemiz ile en iyi ürünü, doğru zaman ve hizmetle en hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırarak, satış sonrası hizmetleri ile baştan sona kusursuz hizmeti sağlamak. 

Proje, işletme yönetimi ve mühendislik alanlarında kesin başarıya ulaştıracak satış ve uygulamaları yatırımcılar ile buluşturmak. 

İklimlendirme konusunda çözüm kalitesi ile akıllardan çıkmayacak bir firma olmak.